Connect with us

Fragman

Son Yaz 1.Bölüm 3. Fragmanı izle

Son Yaz 1.Bölüm 3. Fragmanı izle Son Yaz 1.Bölüm 3. Fragmanı izle son yaz 1 3

Son Yaz 1.Bölüm 3. Fragmanı izle, yayınlandığı anda sitemizde yer verdik.Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Son Yaz dizisinin ilk bölümü 1 Ocak Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ali Atay, Alperen Duymaz ve Hafsanur Sancaktutan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Son Yaz bu hafta yayınlanacak mı?

.wzh64

Son Bölüm fragmanı sizlerle. Hemen izleyin! Her bölümü dört gözle ve heyecanla beklediğimiz dizide neler olacağını öğrenebilir,en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

İdealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün’ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün’ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi’ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün… Ege’de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki “Son Yaz”dır biten.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir