Connect with us

Fragman

MasterChef Türkiye 101.Bölüm Fragmanı izle

MasterChef Türkiye 101.Bölüm Fragmanı izle MasterChef Türkiye 101.Bölüm Fragmanı izle masterchef 101

MasterChef Türkiye 101.Bölüm Fragmanı izle, yayınlandığı anda sitemizde yer verdik.TV8 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen MasterChef Türkiye yarışmasının yeni bölümü 16 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna tarafından sunulan başarılı TV programı izleyenlere keyifli vakit geçirmek üzere ekranda olacak.

 

Programın son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen yapımda neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle takip edilen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye’de yeni sezon için hazırlıklar sürüyor. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye’de bu yıl yine rekabet ve heyecan dolu bir sezon yaşanacak. Dünya mutfağını en iyi tanıtan ve anlatan yarışmalar arasında yer alan MasterChef’te bu yıl birbirinden yetenekli yarışmacılar, hem kendilerini geliştirip hem de yarışmanın en iyisi olabilmek adına boy gösterecek. Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yapacağı MasterChef Türkiye çok yakında TV8 ekranlarında sizlerle olacak!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir